Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Referendum w sprawie odwołania Burmistrza miasta Poniatowa!!

Utworzony przez Inwestor, 17 września 2016 r. o 19:05
W gazecie lokalnej wyczytałem ,że w Poniatowej na Zastępcę Burmistrza przymierzana jest Poniatowska A. czyli nasdza Przewodnicząca Rady Miejskiej. Czy to prawda czy znowu gazeta rozsiewa ploty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam burmistrz przecierz oświadczył,  że ma być. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz w Poniatowej będziemy mieli Włochy bis !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz w Poniatowej będziemy mieli Włochy bis !
 Nie związana bezpośrednio z miastem. Nie mieszkała w Polsce kilkanaście lat. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Wojdat, Gałkowa, Kawałkowa i i cała ta reszta to rodowici Poniatowianie ;-) sorki poWiatowianie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko różnica polega na tym, ze to są fachowcy.  A gdzie pracowala Poniatowska? W czym jest specjalistą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ona będzie zastępcą to żenada. Przecież ona nie ma pojęcia i samorządzie. Podobno burmistrz wogóle nieźle się bawi w urzędzie. W miejsce niby zlikwidowanych stanowisk kierowniczych awansuje kolesiów bez konkursu. Natworzył wiele fikcyjnych nowych stanowisk i to wszystko z naszych pieniędzy. Nowa forma oszczędności. Brawo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwiczenie ZSLowców to najpiękniejsza muzyka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszysz kwiczenie? To poważna sprawa , tylko psychiatra może coś zaradzić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słychać, słychać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie sprawdzą to następne wybory mają w plecy.To im obiecujemy jak coś pójdzie nie tak. Panie Burmistrzu prosimy zmobilizować kierownictwo Biedronki do solidnego sprzątania.Może Pan na nich wpłynie aby plac na który wjeżdżają samochody zaopatrzeniowe był zamiatany i sprzatany.My mieszkańcy ulicy 1 maja o to prosimy.Całe miast wysprzatane a obok BIEDRONKI SYF ,PAPIERY FUWAJĄ PO CAŁEJ ULICY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Interesuje mnie klub seniora w Poniatowej, gdzie będzie zlokalizowany bo widziałem w Panoramie Lubelskiej,że Poniatowa dostanie na klub seniora i żłobek kasę. Nie ma informacji w mieście na ten temat. Może ktoś wyjaśnić. W których budynkach będzie ten klub i żłobek. Powiem ,że to fajna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniatowa ma od dziś zastępcę Burmistrza. To Pani Aneta Poniatowska. Fajnie będzie brzmiało Aneta Poniatowska zastępcą w Poniatowej. ŻYCZYMY DUŻO WYTRWAŁOŚCI I OPIEKI NAD MIASTEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Interesuje mnie klub seniora w Poniatowej, gdzie będzie zlokalizowany bo widziałem w Panoramie Lubelskiej,że Poniatowa dostanie na klub seniora i żłobek kasę. Nie ma informacji w mieście na ten temat. Może ktoś wyjaśnić. W których budynkach będzie ten klub i żłobek. Powiem ,że to fajna sprawa.
 Dostanie dofinansowanie a nie cała kwotę. Resztę musi pożyczyć w banku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniatowa ma od dziś zastępcę Burmistrza. To Pani Aneta Poniatowska. Fajnie będzie brzmiało Aneta Poniatowska zastępcą w Poniatowej. ŻYCZYMY DUŻO WYTRWAŁOŚCI I OPIEKI NAD MIASTEM.
Fajnie brzmi? to już kompetencje nie ważne ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ma jakieś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma nie ma ale jest obrotna ,wszystkiego można się nauczyć.Nikt nie rodzi się geniuszem. Ale myślę ,że jak będą dobrze traktować pracowników i ich szanować to jest nadzieja na 2 kadencje. Tak trzymajcie. A i my mieszkańcy bardzo prosimy postarać się o nową nawierzchnię drogi do Opole i do Bełżyc do obwodnicy. TYLKO NASZE TE DWIE DROGI SĄ FATALNE I NT NIE ZABIEGA O ICH REMONT. gdy do władzy doszedł pis w Sejmiku,Powiecie i Mieście to prosimy się dogadać i tę drogę wreszcie zrobić. NARAZIE TO WSZYSTKIE ŚRODKI IDĄ PO DRUGIEJ STRONIE LUBLINA A U NAS NIC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziś nie idę do roboty   sraczka  dziękuję ci burmistrzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy prawdą jest że autorka sukcesu wyborczego PIS w Poniatowej będzie pracować w Karmiskach,jeżeli tak to tylkowypada współczuć Panu  wójtowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 64 z 68

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...